مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۸/۱۲

پیام تبریک فرماندار رابربه مناسبت ولادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع)

فرماندار رابرطی پیامی میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را پیشگاه امام عصر(عج) و عموم مسلمان تبریک گفت

فرماندار رابرطی پیامی میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را پیشگاه امام عصر(عج) و عموم مسلمان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر, مهندس امیرحیدری #فرماندار افزود: وحدت و یکپارچگى مسلمانان و لزوم اتحاد بین موحدان و خداپرستان روى زمین، از تعالیم و آموزشهاى اساسى آیین اسلام  محمدی و از اصول فرهنگ قرآنى است.

وی ادامه داد: تاسی از آئین  اسلام باعث شده تا مقام معظم رهبری نیز همواره بر وحدت و همدلی در همه زمینه ها تاکید فرمایند و وظیفه همه مردم ایران نیز حفظ وحدت رویه و تبعیت از رهبر فرزانه نظام جمهوری اسلامی است .

امیرحیدری با اشاره به آیه «واعتصموا بحبل الله جمیعا ولاتفرقوا» در خصوص ضرورت وحدت خاطر نشان کرد:  قرآن کریم یکى از عمده ‏ترین و سازنده ‏ترین اهداف رسالت رسول اکرم صلى الله علیه و آله را تالیف قلوب و ایجاد انس و تفاهم به جاى خصومت و دشمنى بیان مى‏دارد .

وی افزود : ولادت حضرت محمد(ص) ، عطر دل انگیز ایمان را به مشام مشتاقان رساند و چشمه های جوشان معرفت را در سینه ها، جاری ساخت و  کویر جهل و تعصب را به بوستان مِهر و تفکر تبدیل نمود و جهانِ هستی را با وجود مبارک خود، منوّر کرد .

امیرحیدری همچنین در این پیام خجسته سالروز طلوع خورشید هدایت و ولادت صادق آل محمّد صلی الله علیه و آله را به تمام دوستداران معرفت و حقیقت تبریک گفت.

وی افزود:۱۷ ربیع الاول سالروز طلوع خورشیدی دیگر از سلاله پاک رسول اللّه صلی الله علیه و آله  ومیلاد فرخنده ششمین امام معصوم علیه السلام می باشد که  این میلاد بزرگ و فرخنده را به تمام دوستداران اهل بیت علیه السلام تبریک و تهنیت گفته و امیدواریم که با بهره گیری کافی ازمکتب سازنده آن ستارگان درخشان در راستای پاک سازی جسم و جان خود ازلوث پلیدی ها و گناهان گام، برداریم.

کرامت امیرحیدری -فرماندار شهرستان رابر


منبع : فرمانداری رابر


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲