مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۴/۲۹

پیام تبریک فرماندار شهرستان رابر به مناسبت فرا رسیدن عید خجسته قربان

فرماندار شهرستان رابر در پیامی فرا رسیدن عید خجسته قربان را به تمامی مسلمانان جهان تبریک و تهنیت گفت

مهندس امیرحیدری فرماندار شهرستان رابر در پیامی فرا رسیدن عید خجسته قربان را به تمامی مسلمانان جهان اسلام بویژه مردم مومن و متدین شهرستان رابر تبریک و تهنیت گفت. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر،مهندس امیرحیدری فرماندار رابر،در پیامی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان، این عید خجسته را روز سرسپردگی و خضوع خالصانه در برابر ذات مقدس باری تعالی و تسلیم اراده معبود یکتا شدن عنوان کرد که با رهایی از دنیا و تعلقات آن همراه بوده و تجلی پرشکوه بندگی، ایثار و نزدیک شدن دل مخلوق به خالق خویش است.

 

بنا بر این گزارش؛ متن پیام تبریک فرماندار رابر به مناسبت عید سعید قربان به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

عید قربان، به معنای شکوفایی روح بشریت، دل بریدن از دنیا، رهیدگی از بند تعلقات آن و  سرسپردگی شرافتمندانه در برابر ذات مقدس معبود یکتا میباشد و روزی است که دل انسان معشوق را در نهایت عرفان و تقوا به خداوند نزدیک تر کرده، انسانی متفاوت ساخته و او را در دنیا و عقبی صاحب همه چیز میکند و به رستگاری حقیقی می رساند.

 

قربان، حاوی درس هایی ارزنده برای خداجویان و مومنان میباشد و یادآور گذشتن از دلبستگی ها و مطیع امر پروردگار بودن در تمامی شرایط و عبور از امیال شخصی و ذبح خواسته های نفسانی برای رضای الهی میباشد که قطعا تنها کلید ره یابی صابران و بندگان حقیقی میباشد.

 

اینجانب، عید الاضحی، عید فرخنده و خجسته قربان، این جشن پرشکوه بندگی و ایثار را به پیشگاه حضرت ولی عصر( ارواحنا له الفداء)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مسئولین خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی و تمامی مسلمانان و مومنان دنیا بویژه مردم متدین و خداجوی شهرستان رابرتبریک و تهنیت عرض کرده و آرزوی توفیق و هدایت به سوی کامروایی و بهروزی و قرب الهی را مسئلت می نمایم.

کرامت امیرحیدری-فرماندار شهرستان رابر


منبع : فرمانداری رابر


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲