مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۱۰/۱۵

به نیابت از سردار دل‌ها انجام شد

آغاز ساخت ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در زادگاه سردار شهید سلیمانی

آغاز ساخت ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در زادگاه سردار شهید سلیمانی

با حضور فرمانده سپاه استان، مدیرکل کمیته امداد  استان، مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد، ساخت ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در شهرستان «رابر» به نیابت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر، ساخت ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در زادگاه سردار شهید سلیمانی با حضور فرمانده سپاه استان،  محمود توکلی، مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد،مدیرکل کمیته امداداستان، فرماندار رابر، مسئول جهاد سازندگی سپاه استان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رابر، مدیرکمیته  امداد رابر  و جمعی از مسئولین استانی وشهرستانی برگزار شد.
 
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد در این مراسم با گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: اگر کمیته امداد بال عاطفی نظام باشد، سپاه سرافراز نیز به عنوان بال انقلابی و اقتدار نظام مطرح است.
 
وی با تقدیر از همکاری سپاه در ساخت مسکن مددجویان افزود: در فاز نخست، ساخت ۴۱۰۰ واحد مسکونی در سطح کشور با مشارکت سپاه انجام و تحویل مددجویان شد و در فاز دوم نیز ۶۵۰۰ واحد در حال احداث است.
 
توکلی با اشاره به آغاز ساخت ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در زادگاه سردار شهید سلیمانی به نیابت از این شهید گرانقدر، خاطرنشان کرد: این ۴۰۰ واحد مسکونی نیز بخشی از فاز سوم مشارکت کمیته امداد با سپاه است که در قالب پروژه ۴۰ هزار واحد مسکونی آغاز شده و در مرحله نخست آن پنج هزار واحد در حال احداث است.
 
مدیرکل تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور با اعلام آمادگی برای افزایش سهمیه استان کرمان از ساخت مسکن مددجویان، تاکید کرد: بی‌شک روح بلند شهید حاج قاسم سلیمانی در هر مکانی که دغدغه محرومان باشد، ناظر و حاضر است.


منبع : فرمانداری رابر


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲