مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۱۹

برگزاری نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رابر


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر، صبح امروز پنج شنبه نوزدهم آبان ماه سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رابر به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با دستور کار برنامه ریزی پیرامون هفته کتاب با حضور اعضای انجمن برگزار شد . در این جلسه علیمرادی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن بیان سخنانی از بزرگان دین در باب اهمیت کتاب و کتابخوانی، گفت: توجه به مقوله کتاب و برگزاری نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رابر، کتابخوانی نباید منحصر به یک هفته در طول سال باشد و برای پیشرفت جامعه باید این موضوع دغدغه همیشگی مسئولین باشد.
افضلی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان  با تاکید بر  فواید مطالعه کتاب  بیان کرد : بین پیشرفت فرهنگ، اقتصاد، سیاست و توسعه فردی و اجتماعی با سطح مطالعه مردم رابطه‌ای مستقیم وجود دارد؛ و دلیل موفقیت جوامع پیشرفته افزایش سطح مطالعه افراد می باشد .
افضلی همچنین اظهار داشت:  این اداره در کنار کتابخانه های شهرستان به طور جد پیگیر افزایش رشد سرانه مطالعه کتب غیر درسی مفید به ویژه در بین کودکان و نوجوانان است و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی کند. .
در ادامه جهانشاهی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رابر به ارائه گزارشی از عملکرد یکساله این اداره در حوزه های مختلف فرهنگی،اداری،فنی و عمرانی  پرداخت و خواستار توجه جدی مسئولین به مقوله کتاب و کتابخوانی شد.


منبع : فرمانداری رابر


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲