مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۱۵

روز دانشجو:

غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهداء گمنام به مناسبت شانزدهم آذرماه روز دانشجو

به مناسب شانزدهم آذرماه روز دانشجو با حضور مسئولین و دانشجویان قبور مطهر شهدای گمنام شهر رابر غبار روبی و گل افشانی شد

          به گزارش روابط عمومی فرمانداری رابر به مناسبت فرا رسیدن شانزدهم آذر ماه روز دانشجو،صبح امروز سه‌شنبه ١۴٠١/٩/١۵ پیاده روی دانشجویان و کادر اداری دانشگاه پیام نور واحد رابر از محل دانشگاه به سمت گلزار شهدای گمنام شهر رابر برگزار شد.در ادامه برنامه با حضور فرماندار و دیگر مسئولین ادارات مراسم غبار روبی و گل افشانی قبور مطهر شهدا گمنام توسط دانشجویان انجام شد.
سپس آقای آقاملایی فرماندار رابر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و تبریک روز دانشجو به دانشجویان فرمود:این روز را با عطرافشانی و غبار روبی قبور مطهر شهدای گمنام آغاز کردید که باعث خیر و برکت برای شما دانشجویان عزیز می شود. 
 فرماندار رابر در ادامه صحبت خود با اشاره به  روز دانشجو و چگونگی نامگذاری این روز به روز دانشجو ایراد سخن نمود و فرمود:دانشجو باید روحیه مطالبه گری داشته باشد و از مسئولین شهر و مدیران در همه حال به عنوان عضو فعال در عرصه علم و دانش بیدارگر  باشد. 
فرماندار رابر خاطرنشان کرد: دشمنان به پروژه نفوذ و ایجاد درگیری داخلی روی آورده اند و بدنبال ایجاد اختلاف قومیتی و مذهبی در جامعه  هستند تا دولت در آرامش نتواند برنامه های خود را برای خدمت به مردم پیش ببرد.
فرماندار رابر گفت: در شرایط جنگ ترکیبی اساتید دانشگاه با بینش و بصیرت بالایی که دارند وظیفه دارند جوانان و دانشجویان را نسبت به طراحی های پیچیده دشمنان آگاه کنند.
ایشان در پایان سخنان خود دانشجویان را به عنوان موذن مسئولین و مدیران شهر خواند.


منبع : فرمانداری رابر


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲