مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۰/۲۷

جلسه شورای اداری:

جلسه شورای اداری شهرستان رابر با دستور کار برنامه ریزی ایام اللّه دهه مبارک فجر برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان رابر با دستور کار برنامه ریزی ایام اللّه دهه مبارک فجر با حضور مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رابر جلسه شورای اداری شهرستان رابر سه شنبه مورخ ١۴٠١/١٠/٢٧ به ریاست فرماندار با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقاعلیدادی سلیمانی امام جمعه رابر ، اعضای شورای تامین، شورای شهر و رؤسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه، ابتدا حاج آقا علیدادی ضمن تشکر از همکاری ادارات در برگزاری برنامه های هفته مقاومت بیان داشتند بحث استمرار و و حفظ انقلاب از خود انقلاب مهم تر می باشد خداوند در سوره هود به این مسئله اشاره دارد  پیامبر گرامی اسلام می فرمایند سوره ی هود سوره ای است که من را پیر نمود. این سخن پیامبر اهمیت موضوع را می رساند. پیامبر برای استمرار اسلام بعد از مرگ خودش نگرانی داشت؛ جهاد تبیین راه انداخت،حادثه ی غدیر را به وجود آورد چرا که بعد از پیامبر امام علی (ع)را کنار زدند اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) نگرانی از این موضوع نداشت چرا که اسلام و انقلاب پشتوانه مردمی داشت و مردم دسته دسته زیر پرچم اسلام و انقلاب قرار داشتند.ایشان در ادامه سخنان خویش فرمودند: چیزی که باعث نگرانی دشمن است همین بحث استمرار انقلاب می باشد چرا که با وجود گذشت ۴۴سال از پیروزی انقلاب ما شاهد گسترش امکانات خدماتی و رفاهی حتی در محروم ترین نقاط کشور عزیزمان می باشیم و در زمینه های گوناگون پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلف داشته ایم. این انقلاب انسان های بزرگی را ساخته است از جمله شهید عزیزمان حاج قاسم عزیز. در واقع رشد و الهی شدن انسان در بستر همین انقلاب میسر گردیده است. کشور ما شهیدان زیادی را تقدیم اسلام نموده تا این انقلاب به دست ما برسد در نتیجه  باید جهاد تبیین انجام  دهیم و وظیفه خود را به خوبی عمل نماییم دستاوردهای انقلاب را در معرض دید مردم به خصوص جوانان قرار دهیم. برنامه های دهه ی فجر راپر شور تر از سالهای قبل انجام دهیم همانگونه که تا به حال هم همینطور بوده است.ان شاالله بتوانیم برای استمرار انقلاب وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم به برکت صلوات بر محمد و آل محمد. 

در ادامه جلسه فرماندار رابر پس از عرض سلام و درود بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام (ره) و روح پاک شهداء ،٣۵٠ شهید شهرستان ،شهدای گمنام مهمان شهرمان علی الخصوص ستاره درخشان آسمان شهادت سیدالشهدای مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام عظمای ولایت و آرزوی توفیق برای خدمتگذاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین عرض سلام و وقت به خیر خدمت حضار محترم و تشکر از حضور آنان در این جلسه؛ از روسای ادارات جهت همکاری در برگزاری برنامه های هفته مقاومت، دهه ی فاطمیه و هفته بزرگداشت مقام زن و همچنین از امام جمعه محترم که همواره پشتیبان محکمی برای شهرستان و رفع مشکلات مردم  بوده اند تقدیر و تشکر می نمایم.ایشان در ادامه سخنان خویش فرمودند: ما نیاز به جهاد تبیین داریم و در همه ی زمینه ها باید این جهاد تبیین را مد نظر قرار دهیم نظام خدمات شایانی را انجام داده است مردم شاید از همه ی فعالیت ها و پیشرفت های ما اطلاع نداشته باشند این وظیفه ما مدیران است که به صورت مقایسه ای خدمات و اقدامات دستگاه خود را قبل و بعد از انقلاب را به روش های مختلف به اطلاع مردم برسانیم البته یکسری نواقص هم وجود دارد که قسمتی به سوء مدیریت و قسمتی هم به فعالیت دشمنان بر می گردد. دشمن به روش های مختلف دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب ما می باشد. لذا ما باید مانع از اهداف دشمن شویم تا مردم دلگرم شوند، از مسئولین رضایت داشته باشند و مانند گذشته پشتوانه این نظام و انقلاب باشند. ایشان فرمودند: هر انقلابی تعدادی شاخص دارد تا به پیروزی برسد من جمله رهبری، ایدولوژی، حمایت از مظلومان،عدالت طلبی ، استقلال طلبی و .. همانطور که انقلاب ما با وجود این شاخص ها به پیروزی رسید سلبریتی ها و کسانی که با توجه به اغتشاشات اخیر دم از انقلاب ١۴٠١ می زنند کور خوانده اند و باید بدانند که مردم همواره پشتیبان این نظام و انقلاب بوده اند و نمی گذارند دشمنان کوچکترین خدشه ای به این نظام وارد نمایند. ان شاالله بتوانیم پرچم این انقلاب را به وسیله ی رهبر عزیزمان به دست امام زمان (عج)  برسانیم.

 در ادامه جلسه جناب سرهنگ خواجه حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز بیان داشتند من هم به نوبه خود از زحمات شما عزیزان در برنامه های گذشته تشکر و قددرانی می نمایم ما مدیران باید با دید باز جهت برگزاری برنامه های فرهنگی همکاری نماییم و از هیچ تلاشی در این زمینه مضایقه ننماییم. ان شاالله که همگی بتوانیم در برنامه های فرهنگی و ورزشی شهرستان همکاری نماییم و وظایف خودمان را به خوبی در این زمینه انجام دهیم چرا که نوجوان و جوانان را می توان از طریق همین برنامه های به پای میزهای سخنرانی کشاند و از ابتذال و کج روی آنان جلوگیری نمود.


منبع : فرمانداری رابر


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲