هدف از تشکیل شورای آموزش و پرورش:استفاده بهینه از کلیه منابع و امکاناتی است که باید در جهت پیشبرد اهداف آموزشی به کار ببریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر،عصر امروز اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رابر به ریاست فرماندار رابر و رئیس شورای آموزش و پرورش ،مدیر آموزش و پرورش و سایر مسئولین رابر در محل سالن آموزش و پرورش برگزار شد.

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش رابر در ابتدای جلسه ضمن اشاره ای به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله) در جمع کارگزاران نظام که فرمودند؛مسئولان گرفتار دو آسیب غرور و انفعال نشوند،اگر دچار این دو آسیب شوند ضربه می خورند و کار انگونه که باید پیش نمی رود،گفت؛باید در تمام کارها خدا را شاهد و ناظر بر کارها ببینم.

آقای آقاملایی افزود؛دچار غرور نشویم چرا که از مسیر دور میشویم و اگر در راه خدمت به مردم قدم برداریم خداوند راه را برایمان هموار و مسیر را به ما نشان می دهد.
وی همچنین ادامه داد؛معاندین و دشمنان نظام باتمام امکانات و رسانه های خود به میدان تبلیغاتی آمده اند که مردم را از نظام و انقلاب دلسرد کنند و به مردم انفعال و بن بست رسیدن  را القا کنند ،پس اینجا خدمت به مردم و تقوا در کار مسئولین ضرورت و اهمیت دارد.
آقاملایی تصریح کرد؛هدف از تشکیل شورهای آموزش و پرورش ، استفاده بهینه از کلیه منابع و امکاناتی است که باید در جهت پیشبرد اهداف آموزشی به کار ببریم در جهت تاسیس ،توسعه و تجهیز فضاهای آموزش و‌پرورش در چارچوب اموزه های اسلامی.

در پایان فرماندار رابر گفت؛آموزش و پرورش از دو بال:آموزش و پرورش یا همان تعلیم و تربیت  تشکیل شده است و باید در مسیر تعالی دانش آموزان هر دوبال را با هم  مد نظر قرار دهیم.

وی همچنین از زحمات معلمین دلسوز‌که باوجدان کاری بالا در زمان کرونا دست از آموزش برنداشتند تقدیر و تشکر کرد.

درادامه کلیه حاضرین در جهت گرامیداشت مقام معلم هم اندیشی کردند.