امام جمعه و فرماندار رابردر آستانه فرارسیدن لیالی قدر و ایام شهادت امیرالمومنین (ع) پبامی صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر متن پیام به شرح زیر می باشد،
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِی لَیْلَهِ الْقَدْرِ

شب قدر از شب های باعظمت، مقدس و متبرکی است که زندگی مومن در آن سراسر رنگ خدا می گیرد و فرصتی مغتنم برای شستشوی آینه دل از زنگار گناه و معصیت است.
اینک که در شب‌های پر برکت قدر بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره‌گیری از معنویات خوان گسترده الهی نصیب همه بندگان شده، با یاد بزرگ‌مرد تاریخ حضرت علی (ع) زیر باران رحمت “لیله القدر” می‌ایستیم تا جان‌هایمان تطهیر شود.

قدر میعاد انسان با خداست، بزرگترین سند امامت و تداوم آن در طول زمان است. شبی است که خورشید فروزان حیات امام علی علیه السلام، در افق روز نوزدهم رمضان سال چهلم هجری در آسمان شهر کوفه به خون نشست و شمشیر مسموم نفاق و کین، فرق انسان عدالت گستری را شکافت که بهترین خلق پس از رسول خدا صلی الله علیه و آله بود.
اینجانبان،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خدا جوی ایران اسلامی به ویژه مردم شریف و متدین شهرستان رابر و تسلیت سالروز شهادت بزرگ مرد تاریخ بشریت، مولای متقیان، مقتدای حق جویان، امیر مؤمنان(ع)،توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از خداوند تبارک و تعالی مسئلت داریم .
امید است عزاداران و شب زنده داران عزیز ضمن رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بر عظمت این مراسم بیفزایند و از معنویات این ایام بهره کامل را ببرند.
حاج علی علیدادی سلیمانی-امام جمعه رابر
حسین آقاملایی-فرماندار شهرستان رابر