امام جمعه و فرماندار رابر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیامی صادر کردند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر؛امام جمعه و فرماندار رابر طی پیامی عید سعید فطر را به همه مسلمانان در سراسر جهان به ویژه مردم شریف ،نجیب و شهید پرورشهرستان رابر تبریک گفتند.

متن این پیام به شرح ذیل است:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود.

عید سعید فطر، هدیه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.

خداوند بزرگ را شکر می‌گوییم که امسال نیز در این ماه پر خیر و برکت، توفیق بندگی و عبودیت خالصانۀ خویش را بر ما بندگان ارزانی داشت تا با استعانت از برکات بی‌شمار ماه نزول قرآن، توشه‌ای از تقوا برگیریم و در مسیر روشن اسلام، روح و جانمان را صیقل دهیم و به شکرانۀ این توفیقات الهی به استقبال عید سعید فطر برویم. بی تردید در این روزهای آسمانی و مبارک، مهربانی و دوستی و انفاق در سایۀ همدلی و ایثار، خیرات و ثمرات بسیار خواهد داشت و برکات عید سعید فطر را برای موحدان راستین اسلام، تکثیر خواهد کرد.

اینجانبان،با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه هموطنان بخصوص مردم مومن شهرستان رابر تبریک عرض نموده، و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نماییم.
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی علیدادی سلیمانی-امام جمعه رابر
حسین آقاملایی-فرماندار شهرستان رابر