به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر دکترحسین آقاملایی فرماندار رابر به مناسبت ٢۶ مرداد ماه سالروز ورود غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است :
سلام و ثنای حق بر رفعت نشینان بلند آزادی که خامه عشق بر صفحه ایستادگی و صبوری زده و نام فاخر خود را بر صحیفه سبز تاریخ حک نمودند.
بیست و ششم مرداد ماه سال ١٣۶٩، جلوه ای باشکوه از تاریخ استقامت ، صبر و بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است که برای صیانت و حراست از دین و عظمت اسلام،انقلاب و آرمانهای ایران اسلامی تا پای جان ایستادند.

آزادگان حامل پیام خون شهیدان و پایمردی دلیر مردان دفاع مقدس هستند که می توانند بر تارک فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی این مرز و بوم همچون چراغ راه، همواره بدرخشند.
امروز ایران پرافتخار در خاورمیانه پرآشوب در سایه دلاور مردی اسوه های مقاومت و شجاعت دوران دفاع مقدس که با تأسی از سیره و مکتب اهل بیت(ع) در میان کینه توزی دشمنان ، هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی در طبق اخلاص نهادند،از امنیت و آرامش بی نظیری برخوردار است.
اینجانب، در این روز خجسته به احترام ایثار و دلاوری رادمردانی که با ایمان راسخ در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و با بازگشت سرافرازانه به میهن تا ابد بر صحیفه اذهان ماندگار ماندند ، فرا رسیدن این روز غرور آفرین را به تمامی آزادگان سرافراز ایران اسلامی و به ویژه آزادگان دلیر شهرستان رابر تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

اقتدار جاویدان و عزت ملت شریف ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

 *حسین آقاملایی-فرماندار شهرستان رابر